Αναρτήθηκε από: lyk-peir στις 30-04-2016

Ημερομηνία09 April 2016
Περιγραφήb.Διαδραστική ομιλία του κ. Μόσχου Ιωάννη (Αρχαιολόγου, Επιμελητή Αρχαιολογικού Μουσείου Πατρών) στους μαθητές του συνεδρίου.
Δικαιώματα χρήσης1ο Μαθητικό Συνέδριο Πολιτιστικών Προγραμμάτων Τοπικής Ιστορίας σχολείων δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Αχαΐας
Θέμα1ο Μαθητικό Συνέδριο Πολιτιστικών Προγραμμάτων Τοπικής Ιστορίας σχολείων δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Αχαΐας
Τίτλοςb.Διαδραστική ομιλία του κ. Μόσχου Ιωάννη (Αρχαιολόγου, Επιμελητή Αρχαιολογικού Μουσείου Πατρών) στους μαθητές του συνεδρίου.