Posted by: ddrits on 28-07-2015

ContributorΑγγέλα - Μαρία Πανούσου
CreatorΡαδιοφωνική Ομάδα Γυμνασίου Καρλοβασίων
Date28 July 2015
DescriptionΤο όγδοο (8ο) επεισόδιο, της εκπομπής «Σα σήμερα στη μουσική» και τελευταίο επεισόδιο της ραδιοφωνικής ομάδας του Γυμνασίου Καρλοβασίων, με το οποίο κλείσαμε τη χρονιά στον European School Radio την Τρίτη, 30 Ιουνίου 2015. Η Αγγέλα - Μαρία από τη Ραδιοφωνική Ομάδα του Ψηφιακού Εργαστηρίου του Γυμνασίου Καρλοβασίων, κλείνει τη χρονιά με ένα χαλαρωτικό αφιέρωμα σε ηλεκτρονική μουσική και συνέντευξη του καθηγητή μουσικής του σχολείου Δημήτρη Βαχαβιώλου, γνωστού στους χώρους της ηλεκτρονικής μουσικής ως Dim Vach.
Languageel
PublisherΨηφιακό Εργαστήρι Γυμνασίου Καρλοβασίων
SubjectΗλεκτρονική μουσική, House, Electronica, Lounge, Dim Vach, Desire, Angel, Still Blue, Oh my goodness
TitleΓυμνάσιο Καρλοβασίων - Σα σήμερα στη Μουσική: Ηλεκτρονική μουσική & Συνέντευξη με Dim Vach. Επεισόδιο 8ο - Ιούνιος 2015.
Type