Αναρτήθηκε από: ddrits στις 28-07-2015

ΣυντελεστήςΑγγέλα - Μαρία Πανούσου
ΔημιουργόςΡαδιοφωνική Ομάδα Γυμνασίου Καρλοβασίων
Ημερομηνία28 July 2015
ΠεριγραφήΤο όγδοο (8ο) επεισόδιο, της εκπομπής «Σα σήμερα στη μουσική» και τελευταίο επεισόδιο της ραδιοφωνικής ομάδας του Γυμνασίου Καρλοβασίων, με το οποίο κλείσαμε τη χρονιά στον European School Radio την Τρίτη, 30 Ιουνίου 2015. Η Αγγέλα - Μαρία από τη Ραδιοφωνική Ομάδα του Ψηφιακού Εργαστηρίου του Γυμνασίου Καρλοβασίων, κλείνει τη χρονιά με ένα χαλαρωτικό αφιέρωμα σε ηλεκτρονική μουσική και συνέντευξη του καθηγητή μουσικής του σχολείου Δημήτρη Βαχαβιώλου, γνωστού στους χώρους της ηλεκτρονικής μουσικής ως Dim Vach.
Γλώσσαel
ΕκδότηςΨηφιακό Εργαστήρι Γυμνασίου Καρλοβασίων
ΘέμαΗλεκτρονική μουσική, House, Electronica, Lounge, Dim Vach, Desire, Angel, Still Blue, Oh my goodness
ΤίτλοςΓυμνάσιο Καρλοβασίων - Σα σήμερα στη Μουσική: Ηλεκτρονική μουσική & Συνέντευξη με Dim Vach. Επεισόδιο 8ο - Ιούνιος 2015.