Contributor | |
Coverage | |
Related day of the year | |
Creator | |
Date | |
Description | Μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας στα πλαίσια της 10ης Πανελλήνιας Ημέρας σχολικού Αθλητισμού, και της Ευρωπαϊκής Εβδομάδας Αθλητισμού, έλαβαν μέρος στην Πανελλαδική Σκυταλοδρομία. Παράλαβαν το μήνυμα από τους μαθητές μαθήτριες του 5ου Λυκείου Σερρών για το ΕΥΖΗΝ και τους ανταπέδωσαν την ΕΥΘΥΝΗ για το ΕΥ ΖΗΝ του άλλου. |
Language | |
Publisher | |
Relation | |
Rights | |
Source | |
Subject | |
Title | Τρέχουμε για την ΕΥΘΥΝΗ |
Type |