This video is listed in the following categories:
Contributor | |
Coverage | |
Related day of the year | |
Creator | |
Date | |
Description | Την Τρίτη 17 Νοεμβρίου 2015, τα 11ο & 63ο Δ.Σ. Αθηνών, τίμησαν την επέτειο του Πολυτεχνείου, με μια εκδήλωση που ετοίμασαν οι μαθητές και οι μαθήτριες των ΣΤ1 (11ο) & ΣΤ2 (63ο) τάξεων, με την καθοδήγηση των δασκάλων τους Ευθυμίας Καρζή και Ντίνας Ρέππα. Περισσότερα στην ιστοσελίδα του σχολείου μας http://11dim-athin.att.sch.gr/activities/activities0089.pdf |
Language | |
Publisher | |
Relation | |
Rights | |
Source | |
Subject | |
Title | ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ 1973-2015 |
Type |