Contributor | |
Coverage | |
Related day of the year | |
Creator | |
Date | |
Description | Με αφορμή την Πανελλήνια Ημέρα κατά της Σχολικής Βίας και του Σχολικού Εκφοβισμού, οι μαθήτριες του Ε2 Κατερίνα Μπούνα (Δημοσιογράφος) και Κατερίνα Μπουγιώτη (Μαθήτρια) συζητούν για τις αιτίες, τις μορφές και τους τρόπους αντιμετώπισης του κοινωνικού αυτού φαινομένου. |
Language | |
Publisher | |
Relation | |
Rights | |
Source | |
Subject | |
Title | Συνέντευξη για την ενδοσχολική βία |
Type |