Posted by: 10dimpat on 26-12-2022

Contributor
Creator10ο Δημοτικό Σχολείο Πατρών
Date09 December 2022
DescriptionΜε μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η γιορτή αγάπης της "ΦΛΟΓΑΣ" το Σάββατο 10 Δεκέμβρη 2022 στον πεζόδρομο της Ρήγα Φεραίου. Η αθρόα συμμετοχή μαθητών, εκπαιδευτικών και γονέων έστειλε δυνατά μηνύματα αλληλεγγύης, αγάπης, και προσφοράς στα παιδιά που παλεύουν με τον καρκίνο.

Ευχαριστούμε  θερμά  τους μαθητές και  τον εκπαιδευτικό της Μουσικής κ. Άγγελο Παπαγγελόπουλο για την εξαιρετική παρουσία της χορωδίας στην παραπάνω δράση, τους εκπαιδευτικούς και τους γονείς για τις προσφορές τους στο παζάρι!!
Publisher10o Δημοτικό Σχολείο Πατρών
SubjectΣυμμετοχή στην δράση του Συλλόγου γονέων παιδιών με νεοπλασματική ασθένεια ¨Φλόγα"
TitleΣυμμετοχή στην δράση του Συλλόγου γονέων παιδιών με νεοπλασματική ασθένεια ¨Φλόγα"
Type