Αναρτήθηκε από: 10dimpat στις 26-12-2022

Δημιουργός10ο Δημοτικό Σχολείο Πατρών
Ημερομηνία09 December 2022
ΠεριγραφήΜε μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η γιορτή αγάπης της "ΦΛΟΓΑΣ" το Σάββατο 10 Δεκέμβρη 2022 στον πεζόδρομο της Ρήγα Φεραίου. Η αθρόα συμμετοχή μαθητών, εκπαιδευτικών και γονέων έστειλε δυνατά μηνύματα αλληλεγγύης, αγάπης, και προσφοράς στα παιδιά που παλεύουν με τον καρκίνο.

Ευχαριστούμε  θερμά  τους μαθητές και  τον εκπαιδευτικό της Μουσικής κ. Άγγελο Παπαγγελόπουλο για την εξαιρετική παρουσία της χορωδίας στην παραπάνω δράση, τους εκπαιδευτικούς και τους γονείς για τις προσφορές τους στο παζάρι!!
Εκδότης10o Δημοτικό Σχολείο Πατρών
ΘέμαΣυμμετοχή στην δράση του Συλλόγου γονέων παιδιών με νεοπλασματική ασθένεια ¨Φλόγα"
ΤίτλοςΣυμμετοχή στην δράση του Συλλόγου γονέων παιδιών με νεοπλασματική ασθένεια ¨Φλόγα"