ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!

Κανάλι:2ο ΓΕΛ Μαρκοπούλου (Δημιουργός: 2lykmarkop)
Περιγραφή: Στο κανάλι αυτό θα προβάλλονται βίντεο με δημιουργίες εκπαιδευτικών και μαθητών της σχολικής μας μονάδας. Μείνετε συντονισμένοι!

Αναρτήθηκε από: 2lykmarkop στις 09-04-2021

ΔημιουργόςΡΗΓΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ - ΜΑΘΗΤΕΣ Α2 2020-2021
ΠεριγραφήΈνα μήνυμα των μαθητών του Α2 Λυκείου του 2ου ΓΕΛ Μαρκόπουλου αφιερωμένο με πολλή αγάπη σε όλους τους μαθητές την εποχή της πανδημίας!

Κείμενο: Μαθητές τμήματος Α2 Λυκείου του 2ου ΓΕΛ Μαρκόπουλου

Γενική επιμέλεια: Φλωρεντία Ρήγα (φιλόλογος, εκπαιδευτικός)

Συμμετείχαν αλφαβητικά: ΚΑΤΕΡΙΝΑ Λ., ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ Μ., ΕΙΡΗΝΗ Μ., ΑΡΕΤΗ Μ., ΙΩΑΝΝΑ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Μ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠ., ΘΑΝΟΣ ΜΠ., ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν., ΑΝΤΖΕΛΑ ΝΤ., ΑΓΓΕΛΙΚΗ Π., ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.

Φωτογραφίες: Κατερίνα Λ., Ειρήνη Μ., Αλεξάνδρα Μπ., Παναγιώτης Ν., Μιχάλης Π., Αριστείδης Π. (μαθητές Α2, 2ο ΓΕΛ Μαρκόπουλου)

Μουσική: Βαγγέλης Παπαθανασίου - "La petite fille de la mer" UMG (on behalf of Universal Music Division Polydor); LatinAutorPerf, União Brasileira de Compositores, UNIAO BRASILEIRA DE EDITORAS DE MUSICA - UBEM, Sony ATV Publishing, ASCAP, LatinAutor - SonyATV, LatinAutor, and 16 Music Rights Societies
Γλώσσαel
Εκδότης2ο ΓΕΛ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΣχέσηΜΟΥΣΙΚΗ
Δικαιώματα χρήσης2ο ΓΕΛ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠηγήΜουσική: Βαγγέλης Παπαθανασίου - "La petite fille de la mer" UMG (on behalf of Universal Music Division Polydor); LatinAutorPerf
ΘέμαΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ
ΤίτλοςΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!