Τα κυνήγια του θησαυρού στο Ρέθυμνο

Posted by: gymaeire on 11-02-2015

Contributor
CreatorΗ ραδιοφωνική ομάδα "...είμαστε στον αέρα διαδικτυακά" του Πρότυπου Πειραματικού Γυμνασίου Πανεπιστημίου Κρήτης
Date10 February 2015
DescriptionΑποκριάτικη εκπομπή της ραδιοφωνικής ομάδας "...είμαστε στον αέρα διαδικτυακά" του Πρότυπου Πειραματικού Γυμνασίου Πανεπιστημίου Κρήτης αφιερωμένη στα 26 χρόνια του κυνηγιού του θησαυρού που γίνεται κατά τη διάρκεια των Αποκριάτικων εκδηλώσεων στην πόλη μας!
Languageel
PublisherΆννα Πατεράκη
Relationβιβλίο με τίτλο "Τα κυνήγια του θησαυρού στο Ρέθυμνο" εκδόσεις Λιβάνη
Rightsελεύθερο
SubjectΠρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Πανεπιστημίου Κρήτης, σχολικό ραδιόφωνο, κυνήγι θησαυρού στο Ρέθυμνο, είμαστε στον αέρα διαδικτυακά
TitleΤα κυνήγια του θησαυρού στο Ρέθυμνο
Type

Αποκριάτικη εκπομπή της ραδιοφωνικής ομάδας "...είμαστε στον αέρα διαδικτυακά" των μαθητριών και των μαθητών του Πρότυπου Πειραματικού Γυμνασίου Πανεπιστημίου Κρήτης που μεταδόθηκε την Τσικνοπέμπτη 12 Φεβρουαρίου 2015 από το Σχολικό Ραδιόφωνο.