Τα κυνήγια του θησαυρού στο Ρέθυμνο

Αναρτήθηκε από: gymaeire στις 11-02-2015

ΔημιουργόςΗ ραδιοφωνική ομάδα "...είμαστε στον αέρα διαδικτυακά" του Πρότυπου Πειραματικού Γυμνασίου Πανεπιστημίου Κρήτης
Ημερομηνία10 February 2015
ΠεριγραφήΑποκριάτικη εκπομπή της ραδιοφωνικής ομάδας "...είμαστε στον αέρα διαδικτυακά" του Πρότυπου Πειραματικού Γυμνασίου Πανεπιστημίου Κρήτης αφιερωμένη στα 26 χρόνια του κυνηγιού του θησαυρού που γίνεται κατά τη διάρκεια των Αποκριάτικων εκδηλώσεων στην πόλη μας!
Γλώσσαel
ΕκδότηςΆννα Πατεράκη
Σχέσηβιβλίο με τίτλο "Τα κυνήγια του θησαυρού στο Ρέθυμνο" εκδόσεις Λιβάνη
Δικαιώματα χρήσηςελεύθερο
ΘέμαΠρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Πανεπιστημίου Κρήτης, σχολικό ραδιόφωνο, κυνήγι θησαυρού στο Ρέθυμνο, είμαστε στον αέρα διαδικτυακά
ΤίτλοςΤα κυνήγια του θησαυρού στο Ρέθυμνο

Αποκριάτικη εκπομπή της ραδιοφωνικής ομάδας "...είμαστε στον αέρα διαδικτυακά" των μαθητριών και των μαθητών του Πρότυπου Πειραματικού Γυμνασίου Πανεπιστημίου Κρήτης που μεταδόθηκε την Τσικνοπέμπτη 12 Φεβρουαρίου 2015 από το Σχολικό Ραδιόφωνο.