Mediafile not found

Αναρτήθηκε από: elepapaio στις 06-06-2021

ΠεριγραφήOι μαθητές του 2ου Γυμνασίου Λέρου έχουν τη χαρά να παρουσιάσουν ένα project με φωτογραφίες και χρήσιμες πληροφορίες για τη Λέρο.
Σκοπός της όλης προσπάθειας είναι η προβολή του νησιού τους με τη συμμετοχή του σχολείου στο project του eTwinning με τίτλο: Cultural Diversity, όπου συμμετέχουν σχολεία από όλη την Ευρώπη.
Ευχαριστούμε τη ζωγράφο Παλαπουγιούκ- Καλανδράνη Ζαφειρούλα για την πολύτιμη βοήθειά της.
Υπεύθυνες καθηγήτριες: Παπαϊωάννου Ελένη ΠΕ05-Στάμου Δήμητρα ΠΕ06
Επιμέλεια project- Cultural Diversity. Let's talk about Leros- Παπαϊωάννου Ελένη
Σχολικό έτος: 2020-2021
ΤίτλοςCultural Diversity. Let's talk about Leros of Greece. Project by 2nd Junior High School of Leros, eTwinning 2020-2021